5606124 Phoenix Contact - Antenna cable - RAD-CAB-PFP240-10
Home
Products
Brands:
Phoenix Contact
Product Description
Antenna cable, outside diameter: 6 mm (0.24 in.), inner conductor: solid, attenuation: 1.0 / 1.5 / 2.1 dB at 0.9 / 2.4 / 5.8 GHz, connection: 2x N (male), cable length: 3 m (10 ft.)