559278 Festo - DSNU-20-200-PPS-A
Brands: Festo
Category: ali
SKU: N/A
ر.س285.60 / unit
Product Details
Product Description
Pneumatic cylinder Festo DSNU 559278, Double acting, 20mm bore, 200mm stroke, G 1/8, 10 bar max.