549853 Leuze - UDC-1600-S2
549853 Leuze - UDC-1600-S2
Brands: Leuze
Category: ali
SKU: N/A
ر.س2,310.73 / unit
Product Details
Product Description
DEVICE COLUMN, DIMENSIONS: 160 MM X 1, 660 MM X 149 MM, COLUMN HEIGHT WITHOUT FOOT: 1, 600 MM, FUNCTIONS: MOUNTING AND PROTECTION OF LIGHT CURTAINS AND MULTIPLE LIGHT BEAM DEVICES DEVICES, ADJUSTABLE, 3 DIRECTIONS