544003 Festo - DGSL-16-100-Y3A
544003 Festo - DGSL-16-100-Y3A
Brands: Festo
Category: ali
SKU: N/A
ر.س2,459.55 / unit
Product Details
Product Description
Festo DGSL series guided cylinder 544003, 100mm stroke, 20mm bore, Double acting, 8 bar max.