44A0121-22-0/9 TE Connectivity
44A0121-22-0/9 TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1,196.84 / unit
Product Details
Product Description
TE Connectivity Equipment Connection Cable, 0.38 mm , 22 AWG, 600 V, Black/White Alias: 6-1192861-8 44A0121-22-0/9