40150 Turck - BI5-G18-Y1X
40150 Turck - BI5-G18-Y1X
Brands: Turck
Category: ali
SKU: N/A
ر.س543.96 / unit
Product Details
Product Description
SENSOR, EMBEDDABLE, INDUCTIVE, 5MM RANGE, FULL THREAD, 18MM SIZE, NAMUR OUTPUT (ATEX APPROVED), 8.2 VDC NOMINAL, 1 LED, 2 METER CABLE