3SE5212-0BK21 Siemens
3SE5212-0BK21 Siemens
Brands: Siemens
Category: ali
SKU: N/A
ر.س121.85 / unit
Product Details
Product Description
Position switch Metal enclosure according to EN 50047, 31 mm Device connection 1 x (M20 x 1.5) 1 NO/1 NC slow-action contacts Twist lever, 21 mm long right/left adjustable with plastic roller 19 mm