3RT2025-1AK60 Siemens
3RT2025-1AK60 Siemens
Brands: Siemens
Category: ali
SKU: N/A
ر.س165.36 / unit
Product Details
Product Description
power contactor, AC-3 17 A, 7.5 kW / 400 V 1 NO + 1 NC, 110 V AC, 50 Hz, 120 V, 60 Hz, 3-pole, Size S0, screw terminal