3RT1036-1AJ60 Siemens
3RT1036-1AJ60 Siemens
Brands: Siemens
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.00 / unit
Product Details
Product Description
Power contactor, AC-3 50 A, 22 kW / 400 V 92 V AC, 50 Hz / 110 V, 60 Hz 3-pole, Size S2, screw terminal