3RH2131-2AP60 Siemens
3RH2131-2AP60 Siemens
Brands: Siemens
Category: ali
SKU: N/A
ر.س95.74 / unit
Product Details
Product Description
Contactor relay, 3 NO + 1 NC, 220 V AC, 50 Hz, 240 V, 60 Hz, Size S00, Spring-type terminal