3560430RFT TE Connectivity
3560430RFT TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س11.88 / unit
Product Details
Product Description
430 Ω, Thick Metal Film, Power Resistor, 1 %, 2 Termination, Taped & Reeled, 6 W, ±100 ppm/°C, Solder, CGS 3560; Alias: 3560 430R 1%