35601R5FT TE Connectivity
35601R5FT TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س15.19 / unit
Product Details
Product Description
1.5 Ω, Thick Metal Film, Power Resistor, 1 %, 2 Termination, Taped & Reeled, 6 W, ±200 ppm/°C, Solder, CGS 3560 Alias: 3560 1R5 1%