35506M8JT TE Connectivity
35506M8JT TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س4.79 / unit
Product Details
Product Description
6.8M Ω, Thick Metal Film, Power Resistor, 5 %, 2 Termination, Taped & Reeled, 5 W, ±100 ppm/°C, Solder, CGS 3550; Alias: 3550 6M8 5%
You Might Also Like
No image
BSH1004P01A1A Schneider Electric
Schneider Electric
ر.س3,324.66/Qty
No image
3RT2035-3XB44-0LA2 Siemens
Siemens
ر.س613.58/Qty
216621-1021 Molex
Molex
207397-1 TE Connectivity
TE Connectivity
ALC70A332DC100 Kemet
Kemet
09670374704 Harting
Harting
8879050000 Weidmuller - IE-XM-RJ45/RJ45
Weidmuller
Free Shipping
Free shipping all over the US
100% Satisfaction