3550240RFT TE Connectivity
3550240RFT TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س10.62 / unit
Product Details
Product Description
240 Ω, Thick Metal Film, Power Resistor, 1 %, 2 Termination, Taped & Reeled, 5 W, ±100 ppm/°C, Solder, CGS 3550 Alias: 3550 240R 1%