3504G3A1K21FTDF TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س23.11 / unit
Product Details
Product Description
1.21K Ω, Thin Film, Power Resistor, 1 %, 2 Termination, 2512, Taped & Reeled, 6 W, ±50 ppm/°C, Solder, 6.3 x 3.1 x .43 mm, CGS 3504; Alias: 3504G 3A 1K21 1% 1K RL