350233RFT TE Connectivity
350233RFT TE Connectivity
Brands: TE Connectivity
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1.57 / unit
Product Details
Product Description
33 Ω, Thick Metal Film, Power Resistor, 1 %, 2 Termination, 2010, Taped & Reeled, 2 W, ±100 ppm/°C, Solder, 5 x 2.5 x 1.1 mm, CGS 3502; Alias: 3502 33R 1%