294078 Eaton - DILK50-10(400V50HZ,440V60HZ)
Brands: EATON
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1,015.94 / unit
Product Details
Product Description
Eaton Moeller series DILK Contactor for capacitors, with series resistors, 50 kVAr, 400 V 50 Hz, 440 V 60 Hz