2903902 Phoenix Contact - Hybrid motor starter - ELR H5-IES-PT- 24DC/500AC-0,6
Brands: Phoenix Contact
Category: ali
SKU: N/A
ر.س578.77 / unit
Product Details
Product Description
Hybrid motor starter for reversing 3~ AC motors up to 500 V AC and 0.6 A output current, with 24 V DC control voltage, adjustable overload shutdown and emergency stop function to SIL 3/PL e and push-in connection