276554 Eaton - DILM7-10(24V50/60HZ)
Brands: EATON
Category: ali
SKU: N/A
ر.س139.60 / unit
Product Details
Product Description
Eaton Moeller series DILM Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals