235408 Eaton - PFIM-25/4/03-MW
235408 Eaton - PFIM-25/4/03-MW
Brands: EATON
Category: ali
SKU: N/A
ر.س385.12 / unit
Product Details
Product Description
Eaton Moeller series xPole - PFIM Type AC, A, U, R RCCB. PFIM, 4 pole, In: 25 A, Icn: 10 kA, IΔN: 0.3 A, Type AC, AC current sensitive, Partly surge-proof 250 A, residential and commercial