2126640 Festo - DSBC-80-150-PPSA-N3
Brands: Festo
Category: ali
SKU: N/A
ر.س1,129.90 / unit
Product Details
Product Description
Festo DSBC 2126640 Pneumatic Rod Cylinder, Double acting, 80mm bore, 150mm stroke, G 3/8, 12 bar max.
You Might Also Like
No image
1821332028 Aventics - CM1-MS3-012/016-M2-A
Aventics
ر.س19.49/Qty
No image
2946159 Phoenix Contact - EMG 22-H 7,5MM KLAR