199670 Eaton - DILM32-11(230V50/60HZ)-PI
Brands: EATON
Category: ali
SKU: N/A
ر.س696.09 / unit
Product Details
Product Description
Eaton Moeller series DILM Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals