197380 Festo - PUN-H-12X2-NT
197380 Festo - PUN-H-12X2-NT
Brands: Festo
Category: ali
SKU: N/A
ر.س15.23 / unit
Product Details
Product Description
(PRICE/METER) PLASTIC TUBING, FLEXIBLE, OUTSIDE DIAMETER 12 MM, BENDING RADIUS RELEVANT FOR FLOW RATE 62 MM, INSIDE DIAMETER 8 MM, CLEAR