19214 Festo - DSNU-20-160-P-A
19214 Festo - DSNU-20-160-P-A
Brands: Festo
Category: ali
SKU: N/A
ر.س240.08 / unit
Product Details
Product Description
Festo pneumatic cylinder DSNU 19214, Double acting, 20mm bore, 160mm stroke, G 1/8, 10 bar max