177634 Eaton - FRBM6-C20/1N/03
177634 Eaton - FRBM6-C20/1N/03
Brands: EATON
Category: ali
SKU: N/A
ر.س277.50 / unit
Product Details
Product Description
Eaton Moeller series xEffect - FRBm6/M RCBO - residual-current circuit breaker with overcurrent protection. RCD/MCB combination, 20A, 300mA, MCB C trip char., 1pole+N, RCCB trip char.: AC