1457326 Phoenix Contact - ADT-FUSE-5X20-2A/T/250V
Home
Products
Brands:
Phoenix Contact
Product Description
Microfuse, nominal current: 2 A, tripping characteristics: slow-blow (T), length: 20 mm, diameter: 5 mm