142782 Eaton - MRCM-25/4/003-A
142782 Eaton - MRCM-25/4/003-A
Brands: EATON
Category: ali
SKU: N/A
ر.س0.00 / unit
Product Details
Product Description
Eaton Moeller series xPole - mRCM RCCB. mRCM, 4 pole, In: 25 A, Icn: 10 kA, IN: 0.03 A, Type A, Pulse-current sensitive, Partly surge-proof 250 A, residential and commercial