1376908 Festo - DSBC-40-125-PPSA-N3
Brands: Festo
Category: ali
SKU: N/A
ر.س618.08 / unit
Product Details
Product Description
Festo DSBC 1376908 Pneumatic Rod Cylinder, Double acting, 40mm bore, 125mm stroke, G 1/4, 12 bar max.