1366956 Festo - DSBC-50-250-PPVA-N3
Brands: Festo
Category: ali
SKU: N/A
ر.س786.93 / unit
Product Details
Product Description
Festo DSBC 1366956 Pneumatic Rod Cylinder, Double acting, 50mm bore, 250mm stroke, G 1/4, 12 bar max.