1211212 Phoenix Contact - CHARX T2HBI24-3AC32DC200-2,0M2
Brands: Phoenix Contact
Category: ali
SKU: N/A
ر.س4,784.86 / unit
Product Details
Product Description
CHARX connect universal, Vehicle charging inlet, for charging with alternating current (AC) and with direct current (DC), CCS type 2, IEC 62196-2, IEC 62196-3, 200 A / 1000 V (DC), 32 A / 480 V (AC), Single wires, length: 2 m, locking actuator: 24 V, 4-pos., Front and rear mounting, M6, housing: black, A protective cap is supplied as standard for the DC and AC contacts.