1072818 Sick - IMB18-12NPOVU2S
1072818 Sick - IMB18-12NPOVU2S
Brands: SICK
Category: ali
SKU: N/A
ر.س201.30 / unit
Product Details
Product Description
Proximity sensor Cylindrical, PNP normally closed, M18 x 1, sensing 12 mm, 10 30 V.
You Might Also Like
No image
UC-1 30A Cello-Lite