0KLK020.T Littelfuse
0KLK020.T Littelfuse
Brands: Littelfuse
Category: ali
SKU: N/A
ر.س139.99 / unit
Product Details
Product Description
Littelfuse cartridge fuse, 20A, 10 x 38mm, F, 500 V dc, 600 V ac, Melamine
You Might Also Like
No image
3NA7822-6 Siemens
Siemens
ر.س121.85/Qty
No image
7ME6580-3MC14-2AA1 Siemens
Siemens
ر.س7,297.72/Qty
857-452 Wago
Wago
LFL 1.335 230V Siemens