0313.400MXP Littelfuse
0313.400MXP Littelfuse
Brands: Littelfuse
Category: ali
SKU: N/A
ر.س6.62 / unit
Product Details
Product Description
Fuse 6.3 x 32mm, 400mA, 250V, Time Lag T