02193.15MXABP Littelfuse
02193.15MXABP Littelfuse
Brands: Littelfuse
Category: ali
SKU: N/A
ر.س10.53 / unit
Product Details
Product Description
Littelfuse 219XA cartridge fuse, 3.15A, 5 x 20mm, T, 250V approx.