021602.5MXP Littelfuse
021602.5MXP Littelfuse
Brands: Littelfuse
Category: ali
SKU: N/A
ر.س2.00 / unit
Product Details
Product Description
Littelfuse 216 cartridge fuse, 2.5A, 5 x 20mm, F, 250V approx.